logo

تهــران دیجــی

مرکز تخصصی دی جی ایران

logo

تهــران دیجــی

مرکز تخصصی دی جی ایران

  راهنمای خرید

  بهترین کنترلرهای حال حاضر کمپانی Pioneer

  تهران دی جی
  ۱۴۰۲/۳/۲۱

  هنگامی که شما به  گوش دادن آنلاین موزیک فکر می‌کنید، SoundCloud به ذهن شما می‌آید. وقتی به ویرایشگر تصویر فکر می‌کنید، اول از همه PhotoShop به ذهن شما می‌آید، وقتی به دوربین فکر می‌کنید نیز Canon به ذهن شما می‌آید، این اتفاق درباره دی جی نیز همینطور است و هنگامی که شما به دی جی فکر میکنید با وجود برندهای متعددی که در این صنعت فعالیت می‌کنند، نخستین برندی که به ذهن شما می‌آید Pioneer است. بر اساس سرشماری جهانی در سال ۲۰۲۳ برند پایونیر ۷۰ درصد سهم کل بازار را در اختیار دارد.

  طی سالها فعالیت در بازار موسیقی و با بررسی هایی که انجام داده ایم، دریافتیم که کمپانی Pioneer سعی دارد که یک برند کامل برای تجهیزات دی جی باشد تا بتواند همه ی دی جی ها از حرفه ای تا مبتدی را با کنترلرها و پلیر و میکسرهای خودش و ... در تمام قیمت ها راضی نگه دارد و دستگاه هایش به عنوان جذاب ترین و رایج ترین سیستم های دی جی در تمام نقاط جهان به کاربروند. اکنون کمپانی پایونیر با ساخت و عرضه ی اسپیکر های مانیتور استودیویی، اسپیکرهای PA و هدفون های دی جی، صنعت دی جی را بیش از پیش پوشش داده و همچنین نرم افزار حرفه ای Rekordbox را نیز برای اجرای دیجیتال با لپ تاپ و گوشی های هوشمند و همچنین آماده سازی پلی لیست برای اجرا با تجهیزات دی جی پایونیر منتشر کرده است که یکی از قدرتمند ترین و پیشرفته ترین سیستم های پخش دی جی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کنترلرها ابزارهای دی جی هستند که به همراه یک لپ تاپ به کار می‌روند و به نرم افزار دی جی متصل می‌شوند. کنترلرهای پایونییر با نرم افزار محبوب پایونیر یعنی Rekordbox و همچنین بعضاً با نرم افزار محبوب Serato نیز کار می‌کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین کنترلرهای Pioneer را به شما معرفی خواهیم کرد.


  DDJ-FLX10

  این کنترلر دی جی پرچمدار، تنها جایگزین کنترلرهای DDJ-1000 و DDJ-1000SRT است که یکی با Rekordbox و دیگری با Serato کار می‌کند. کنترلر DDJ-FLX10 یکی از بهترین کنترلرها است و احساس واقعی دستگاه های پایونیر استاندارد در کلاب را به شما انتقال می‌دهد. جاگویل های DDJ-FLX10 اندازه واقعی هستند و دربرگیرنده ی جدید ترین ویژگی های برتر پلیرهای پایونییر هستند. همچنبن کنترلر DDJ-FLX10 با هر دو نرم افزار Rekordbox و Serato به خوبی کار می‌کند و سازگار است. 


  DDJ-FLX6-GT

  DDJ-FLX6-GT  یک کنترلر ۴ کانال برای Rekordbox و Serato DJ است که تمام ویژگی های پایه و اساسی یک دستگاه دی جی برای یک اجرای کامل را دارد و دارای جاگویل های فوق العاده ای با اندازه کامل می‌باشد و نیازهای اساسی یک دی جی برای اجرا و ساخت ست در خانه یا بیرون از خانه را فراهم می‌کند. 


  DDJ-FLX4

  کنترلر DDJ-FLX4 یک کنترلر سطح میانی برای Rekordbox و Serato است که ایده آل برای پلی کردن سیار به همراه لپ تاپ است. اگر شما به دنبال یک کنترلر با ویژگی های اصلی و پایه هستید، DDJ-FLX4 بهترین گزینه برای شما است. می‌توان گفت آن  نسخه بهبود یافته ی DDJ-400 است. قیمت DDJ-FLX4 ۲۹۹ دلار است.


  DDJ-REV7

  کنترلر دی جی DDJ-REV7 یک دستگاه حرفه ای برای کاربران Serato است. جاگویل های DDJ-REV7 دارای موتور هستند که حس و حال دی جی با صفحات واینیل را به ارمغان می‌آورند و همچنین در میان جاگویل های آن یک نمایشگر رنگی ۳.۵ اینچی قرار گرفته که موقعیت پخش و اطلاعات ترک در حال پخش را به شکل بصری به شما نشان می‌دهد تا کمترین تماس و نگاه را با لپ تاپ داشته باشید. DDJ-REV7 یک کنترلر با دک های به سبک ترن تیبل و میکسر با طراحی مخصوص دی جی های اسکرچر است. 


  DDJ-REV1

  کنترلر DDJ-REV1 یک دستگاه بهینه شده برای دی جی های اسکرچر است که دک های آن به سبک ترن تیبل و جاگویل های بزرگ آن در این اندازه کنترلر بسیار غیر عادی است. میکسر دو کانال DDJ-REV1 دارای دو کانال است که دارای پدهای کنترل کاربردی است. می‌توان گفت این کنترلر سبک اسکرچر نمونه ی جمع و جور DDJ-REV7 است. 


  DDJ-200

  کنترلر DDJ-200 یکی از مدل های قدیمی کمپانی Pioneer به شمار می‌رود که دارای میکسر دو کانال و دک های استاندارد است اما آن به دلیل ساده بودن یک کنترلر کار راه انداز ولی بسیار قابل حمل و با توانایی کار با تبلت یا گوشی های هوشمند است که با اپلیکیشن WeDJ از کمپانی Pioneer کار می‌کند. DDJ-200 یک کنترلر بسیار خوب برای تازه کاران و کسانی است که از دی جی کردن تنها به ویژگی های اصلی آن نیاز دارند است.