کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را با دقت مطالب فرمایید.

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال شود.

بازگردانی ۷ روزه

کلیه کالاها تا ۷ روز پس از تحویل، دارای فرصت بازگردانی می باشند و هر گونه نقص فنی در کالا شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.

شرایط گارانتی

گارانتی شامل ارائه خدمات رایگان در راستای تعمیر، سرویس و تعویض قطعات کالا می باشد. حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی ۱ ماه از تاریخ خرید محصول می باشد. تاریخ خرید محصول بر روی برچسب گارانتی و فاکتور ذکر می شود.
– هزینه ی حمل کالا به واحد فنی فروشگاه بعهده خریدار می باشد.
– خدمات تعمیر و رفع اشکال در دوران ضمانت کارشناسان فروشگاه انجام میگردد.
– ساعات و نحوه پذیرش : ساعات پذیرش جهت پشتیبانی همه روزه از ساعت ۱۱ لغایت ۱۷، غیر از روزهای پنج شنبه و تعطیلات رسمی می باشد.
– مراجعین پس از تحویل کالابه کارشناس رسید دریافت می کنند.

شرایط ارسال رایگان

برای برخورداری از امتیاز ارسال رایگان مبلغ خرید شما بایدحداقل ۴۰۰٫۰۰۰ تومان باشد .
تحویل رایگان داخل تهران توسط پیک موتوری می باشند.
ارسال به شهرستانهای بزرگ توسط شرکتهای معتبر حمل و نقل انجام میگیرد و ارسال هرگونه کالا به این شهرها رایگان می باشد