قابلیت‌های برجسته دی جی کنترلر Reloop Mixon4

از آنجا که دی جی کنترلر ریلوپ Reloop Mixon4 جز یکی از دستگاه‌های بسیار حرفه‌ای ساخته شده توسط کمپانی Reloop است، امکانات و قابلیت‌های آن نیز بسیار است اما در این میان می‌توان به چند قابلیت برجسته آن اشاره کرد

۱. قابلیتی به نام Pitch Play بر روی این دی جی کنترلر ریلوپ تعریف شده است که به کمک آن شما می‌توانید قدرتمندترین و حرفه‌ای‌ترین میکس‌های Cue Point با استفاده از خلاقیت خود و تنظیم تن صدا و تغییر نوت و گام صدا بسازید.

۲. یکی دیگر از قابلیت‌های برجسته دی جی کنترلر Reloop Mixon4 که جز قابلیت‌های بسیار جدید است، قابلیت میکس هارمونیک است که به کمک آن می‌توانید تنها با فشار یک دکمه گام ترک‌های مختلف را با یکدیگر sync کنید. علاوه بر این اگر جز دی جی‌هایی هستید که اکثر مواقع اجرای زنده دارید، Reloop Mixon4 به شما امکان ویرایش گام صدا و زیر و بم بودن آن را می‌دهد تا در اجراهای زنده خود بتوانید از آن استفاده کنید.

۳. یکی از قابلیت‌های دیگر دی جی کنترلر Reloop Mixon4، حالت Slip است. اگر این حالت را انتخاب کنید بدون آنکه نیازی به توقف ترک باشد شما می‌توانید ترک در حال پخش را به کمک Loop و scratch ویرایش کنید و پس از اتمام ترک دوباره به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

۴. با استفاده از قابلیت منحصر به فرد Marco FX در دی جی کنترلر Reloop Mixon4 نیز شما می‌توانید نهایت خلاقیت را با اضافه کردن فیلتر افکت‌های گوناگون به هر کانال ایجاد کنید.

دی جی‌های حرفه‌ای و کسانی که خود را برای یک کار قدرتمند و منحصر به فرد آماده کرده‌اند باید در انتخاب دستگاه دی جی خود دقت بسیاری کنند. برای انتخابی راحت و بدون دغدغه ما به شما پیشنهاد حرفه‌ای و بسیار خوبی را می‌دهیم و آن انتخاب و خرید دی جی کنترلر Reloop Mixon4 است.

شما با استفاده از این دی جی کنترلر چهار کاناله، با سازگاری کامل با نرم افزارهای به روز دنیا و قابلیت اتصال به هرگونه دستگاه هوشمند و قابلیت‌های بسیار ویژه می‌توانید دست به کار شوید و خاص‌ترین کارها را ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *