معرفی دی جی کنترلر XDJ-RR از برند پایونیر

دی جی کنترلر پایونیر XDJ-RR یکی از انواع دی جی کنترلرهای همه کاره سری All-In-One کمپانی Pioneer Dj است که در میان بسیاری از دی جی‌ها محبوب است. این دی جی کنترلر با نرم افزار بسیار معروف و کاربردی به نام Rekordbox سازگاری کامل دارد از این رو دی جی کنترلر XDJ-RR یک گزینه بسیار عالی برای خرید دی جی کنترلر حرفه‌ای برای افرادی است که به دنبال یک دستگاه همه کاره با امکانات بسیار زیاد می‌خواهند.

دی جی کنترلر XDJ-RR قابلیت‌های متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت ضبط کردن، امکان استفاده همزمان از هر دو Deck طراحی شده بر روی آن، صفحه LCD نسبتا بزرگ و کاربردی و … است.

نرم افزار دی جی کنترلر XDJ-RR

اگر جز افرادی هستید که با نرم افزار بسیار معروف و محبوب Rekordbox آشنایی کامل دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم حتما کار با دی جی کنترلر XDJ-RR را امتحان کنید. دی جی کنترلر XDJ-RR سازگاری کامل با نرم افزار Rekordbox را دارد و شما با نصب این نرم افزار که هنگام خرید دی جی کنترلر XDJ-RR به شما ارائه می‌شود می‌توانید به تمام امکانات نرم افزار دسترسی پیدا کنید.

تعداد کانال در دی جی کنترلر XDJ-RR

بسیاری از بخش‌های اصلی طراحی شده بر روی دی جی کنترلر XDJ-RR بسیار شبیه به دی جی کنترلر DJM 900 NXS2 است و بر روی آن دو کانال طراحی شده است. این دستگاه دی جی دارای بخشی به نام افکت On board است که این بخش شامل دو بخش اصلی Sound Color FX و Beat FX می باشد که هر کدام دارای افکت‌هایی هستند که می‌توانند اجرای شما را منحصر به فرد کنند.

پدهای اجرایی دی جی کنترلر XDJ-RR

دی جی کنترلر XDJ-RR دارای دو Deck است که بر روی هر کدام چهار پد اجرایی تعریف شده است در نتیجه در مجموع این دستگاه دارای ۸ پد کنترلر است که این هشت پد اجرایی شامل چهار قابلیت مختلف Beat Jump، Beat Loop، Hot Cue و Slip Loop است. علاوه بر این یک نور پس زمینه آبی رنگ در زیر تمام پدهای اجرایی تعریف شده است که هنگام فشردن هر پد نور پس زمینه آبی به نمایش درمی‌آید.

افکت‌ها در دی جی کنترلر XDJ-RR

دی جی کنترلر XDJ-RR دارای بخشی به نام افکت‌های On Board است که به دو قسمت مختلف تقسیم می‌شود. در قسمت Sound Color FX افکت‌های مختلفی مانند Filters، Noise، Pitch و D.Echo و در قسمت Beat FX افکت‌هایی مانند ریورب، اکو و فلانگر(Flanger) تعریف شده است. علاوه بر این شما می‌توانید در نرم افزار نیز افکت‌های مورد نظر خود را بر روی این دی جی کنترلر اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *