معرفی دی جی کنترلر Traktor S2 MK3

دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 از برند NI یکی از جدیدترین دی جی کنترلرهای نیتیو است که بسیار شبیه به دی جی کنترلر جدید یعنی Traktor S4 ساخته شده است. مدل جدید ارائه شده از کمپانی نیتیو اینسترومنتس یعنی Traktor S2 MK3 مزیت‌های بسیاری دارد از جمله وزن کم، زیبایی ظاهر، کوچک شدن سایز و عملکردهای مربوط به سیستم عامل ios که در این کنترلر قرار گرفته است.

نرم افزار دی جی کنترلر Traktor S2 MK3

اخیرا یک نرم افزار به روز شده با امکانات بسیار عالی به نام Traktor Pro 3 ارائه شده است که سازگاری کامل با دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 دارد. این نرم افزار به محض خرید دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 به کاربر ارائه می‌شود. علاوه بر این این دی جی کنترلر با دیگر نرم افزارهای مخصوص دی جی مانند Ablleton نیز سازگاری کامل دارد.

تعداد کانال در دی جی کنترلر Traktor S2 MK3

بر روی دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 دو کانال طراحی شده است اما قابلیت ارتقا تعداد کانال به چهار کانال را نیز دارد. یک میکسر هم بر روی دی جی کنترلر تعریف شده است که عملکرد کاملا حرفه‌ای دارد که نسبت به سری‌های ماقبل خود بسیار ارتقا یافته است.

پدهای اجرایی در دی جی کنترلر Traktor S2 MK3

تعداد پدهای اجرایی در دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 نسبت به مدل قبل از خود افزایش یافته است. در این دی جی کنترلر دو Deck لحاظ شده است که بر روی هر کدام از آن‌ها ۸ پد اجرایی قرار دارد که در مجموع ۱۶ پد اجرایی است.

اندازه پدهای اجرایی در مدل Traktor S2 MK3 نیز نسبت به مدل‌های قبلی بزرگتر طراحی شده است تا کار با آن‌ها راحت باشد و از طرفی در زیر تمام پدها بک لایتی از نورهای RGB قرار گرفته شده است که علاوه بر زیبایی ظاهر امکان کار با پدها را در فضاهای تاریک ممکن می‌کند.

میکسر FX در دی جی کنترلر Traktor S2 MK3

یکی از بهترین بخش‌های کار با دی جی کنترلر Traktor S2 MK3، بخش میکسر آن است. میکسر FX طراحی شده بر روی این دستگاه دی چی بسیار شبیه به Pioneer DJ’s Sound Color FX طراحی شده است. سیستم افکت گذاری که در این بخش تعریف شده است نیز بسیار به روز و متفاوت است. بر روی هر Deck، چهار سوئیچ مخصوص افکت و ۲ عدد Volume Effect طراحی شده است.

ورودی و خروجی

دی جی کنترلر Traktor S2 MK3 دارای دو خروجی اصلی به علاوه یک خروجی فیش مونو که به صورت TRS طراحی شده است، یک عدد خروجی هدفون و یک ورودی مخصوص میکروفون به صورت TRS دارد. همچنین این دی جی کنترلر نیتیو دارای یک کارت صدا بسیار با کیفیت با قدرت پردازش ۲۴ بیت و با سسرعت ۹۶ کیلوهرتز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *