معرفی دی جی کنترلر Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3

کنترلرهای سری NI از برند تراکتور به تازگی یکی از بهترین ورژن‌های دی جی کنترلرهای خود به نام Traktor Kontrol S4 MK3 را ارائه داده است که scratchهای کاملا موتوری با بازخوردی بسیار عالی دارد و طراحی ظاهری آن به بهترین شکل ممکن صورت گرفته تادسترسی دی جی به تمام امکانات را فراهم سازد.

نرم افزار دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3

هنگام خرید دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3 نسخه اورجینالی از نرم افزار Traktor Pro 3 به خریدار داده می‌شود که کنترلر سازگاری کامل با آن را دارد. علاوه بر این می‌توان از سایر نرم افزارهای سازگار بر روی Traktor Kontrol S4 MK3 مانند Ableton نیز استفاده کرد.

تعداد کانال در دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3

دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3 دارای چهار کانال است. علاوه بر این یک بخش منحصر به فرد و کاملا به روز به نام میکسر حرفه‌ای نیز بر روی این کنترلر طراحی شده است. یکی دیگر از مزیت‌های این دستگاه دی جی امکان اتصال آن به چهار پخش کننده دیگر و یا turntables است.

پدهای اجرایی در دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3

دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3 از برند تراکتور دارای دو Deck است که بر روی هر کدام از این دو Deck هشت پد اجرایی قرار گرفته است که مجموع آن‌ها در حالت کلی ۱۶ عدد است. یا استفاده از این ۱۶ پد اجرایی شما می‌توانید به قابلیت‌هایی چون Hot Cue، Stims و Sampler دسترسی داشته باشید.

سایز تمام پدها کاملا استاندارد است و امکان کار کردن با آن بسیار ساده است و در زیر تمام پدها یک بک لایت با نور RGB قرار دارد که ظاهر این دی جی کنترلر نیتیو را بسیار زیبا ساخته و امکان کار با آن در نواحی تاریک را برای دی جی آسان کرده است.

امکانات میکسر و افکت‌های دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3

همانطور که قبل‌تر هم گفته شد دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3 دارای یک میکسر بسیار حرفه‌ای با امکانات بسیار پیشرفته است. در بخش میکسر سه قسمت مختلف برای افکت‌های مختلف طراحی شده است.

قسمت اول دسته افکت‌های FX1 قرار دارند که جایگاه آن‌ها در بالای Scratchها قرار گرفته است. علاوه بر این چهار سوئیچ مخصوص روشن و خاموش کردن این دسته از افکت‌ها نیز در همان قسمت تعریف شده است.

قسمت دوم دسته افکت‌های Select FX قرار دارد که برای شما چهار نوع افکت از نرم افزار و یک فیلتر را ارائه می‌دهند.

قسمت سوم نیز افکت‌های فیلتر قرار دارند که امکان تغییر افکت فیلتر هر کانال را برای شما امکان پذیر می‌کنند.

ورودی و خروجی در دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3

دی جی کنترلر Traktor Kontrol S4 MK3 دارای دو خروجی اصلی به صورت AUX و XLR و یک خروجی Booth out و دو خروجی هدفون است. این دی جی کنترلر دارای چهار پورت ورودی برای اتصال دستگاه‌هایی مانند پخش کننده یا turntable و دو وردی میکروفون نیز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *