مقایسه دی جی کنترلر XDJ-RR با دی جی کنترلر XDJ-RX2

مقایسه دی جی کنترلر XDJ-RR با دی جی کنترلر XDJ-RX2 یکی از کارهایی است که اغلب افراد هنگام خرید دی جی کنترلر XDJ-RR این کار را انجام می‌دهند از این رو ما تصمیم گرفته‌ایم لیستی از تفاوت‌ها بین این دو دستگاه دی جی را برای شما لیست کنیم

کمترین افکت Beat FX و Color FX

همانطور که قبل‌تر هم گفته شد دی جی کنترلر XDJ-RR از برند Pioneer Dj افکت‌های Beat FX با سه بخش اکو، ریورب و فلانگر را ارائه می‌دهد و از طرفی مجموعه افکت‌های Sound Color FX را که شامل Filter، Noise، dub Echo و Pitch را نیز ارائه می‌دهد که در مجموع افکت‌های بسیار زیادی را شامل می‌شود اما دی جی کنترلر XDJ-RX2 هشت افکت مختلف از مجموعه Beat FX و چهار افکت از مجموعه Color FX را ارائه می‌دهد در نتیجه عملکرد بسیار متفاوت‌تری نسبت به XDJ-RR دارد.

نمایشگر قابل لمس

دی جی کنترلر XDJ-RR دارای یک نمایشگر LCD هفت اینچی است اما قابلیت لمسی ندارد این در حالی است که شما می‌توانید از قابلیت لمسی نمایشگر دی جی کنترلر XDJ-RX2 استفاده کنید. البته قابلیت لمسی جز امکانات بسیار مهم به شمار نمی‌آید و تاثیر چندانی در اجرای کار این دی جی کنترلر ندارد.

کمترین پد اجرایی

در مورد بخش پدهای اجرایی دی جی کنترلر XDJ-RR می‌توان این دی جی کنترلر را شبیه به XDJ-RX دانست که تنها دارای چهار پد اجرایی با یک نور پس زمینه آبی است که فقط هنگام فشردن نمایان می‌شود اما دی جی کنترلر XDJ-RX2 دارای هشت پد اجرایی است که ممکن است برای بسیاری از افراد ایده‌آل باشد.

وزن دی جی کنترلر

دی جی کنترلر XDJ-RR حدود ۴۳ درصد سبک‌تر از RX2 است و از نظر سایز هم کوچکتر است و این می‌تواند یک مزیت برای دی جی‌هایی باشد که دی جی کنترلر خود را با خود حمل می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *