دی جی کنترلر پایونیر XDJ-RX2 در نسخه اختصاصی با رنگ سفید عرضه خواهد شد

بدون شک دستگاه دی جی Pioneer XDJ-RX2 یکی از بهترین و کامل ترین دی جی کنترلر عرضه شده برای دی جی ها است، چرا که این دستگاه نیازی به هیچ سخت افزار و یا نرم افزار مکمل دیگری ندارد و کاملا به صورت مستقل کار می‌کند. این عملکرد یکی از پوئن های مثبت XDJ-RX2 است که باعث افزایش صعودی فروش آن شده است. کمپانی تولید کننده این دستگاه یعنی “پاینیِر دی جی” اعلام کرده است که نسخه اختصاصی از این دستگاه را با رنگ سفید عرضه خواهد کرد.

دستگاه دی جی پایونیر XDJ-RX2

همه دستگاه دی جی Pioneer XDJ-RX2 را دوست دارند چرا که یک راه ساده برای راه اندازی یک کلوپ حرفه ای به همراه دی جی با صرف کمترین هزینه ممکن است.

  • تولید کننده: Pioneer DJ
  • قیمت: ۱٫۷۹۹ دلار
  • تاریخ عرضه: اوایل ماه نوامبر

این مسئله که کمپانی Pioneer Dj دی جی نسخه های اختصاصی از محصولات پر فروش خودش را به تعداد محدود تولید و عرضه می‌کند، دیگر تقریبا به یک عادت معمولی برای این کمپانی تبدیل شده است.

دی جی کنترلر XDJ-RX2 نسخه سفید هم درست قابلیت های نسخه معمولی را ارائه می‌کند. تنها تفاوت این دستگاه دی جی پایونیر با نسخه معمولی روکش براق سفید آن می‌باشد که حسابی دستگاه را خاص و دوست داشتنی کرده است. البته این محصول به دلیل تولید محدود شما را در ضمره مصرف کنندگان خاص نیز قرار می‌دهد.

نسخه سفید رنگ این کنترلر صرفا به تعداد ۹۰۰ دستگاه تولید خواهد شد؛ البته قرار نیست پای این محصول به بازار ایران و یا حتی اروپا باز شود چرا که ۷۰۰ عدد آن برای آمریکا و ۲۰۰ عدد دیگر برای ژاپن تولید می‌شوند. البته اگر قصد تهیه کردن کنترلر XDJ-RX2 را دارید، با کمی رابطه بازی می‌توانید یکی از این محصولات منحصربفرد را به دست بیاورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *