دی جی کنترلر Reloop Touch در یک نگاه

دی جی کنترلر Reloop Touch از برند Reloop نهایت نوآوری و تکنولوژِی را در ساختار خود به وجود آورده است از این رو شما می‌توانید این دی جی کنترلر را با بسیاری از کنترلرهای دیگر مقایسه کنید تا به قابلیت‌های بسیار خوب و امکانات حرفه‌ای آن پی ببرید.

صفحه نمایشگر این دستگاه دی جی یکی از بهترین بخش‌های آن است که شاید نسبت به بسیاری از کنترلرهای رده بالا کوچکتر باشد اما قابلیت‌های آن کار هر دی جی را برای دی جی کردن آسان می‌کند.

کار کردن با پدهای اجرایی این دی جی کنترلر ریلوپ هم که بسیار لذت بخش است. از طرفی Scratchها به اندازه کافی بزرگ هستند و سطح صافی دارند و دی جی به راحتی می‌تواند با آن‌ها برای ساعاتی طولانی کار کند.

تنها چیزی که در نگاه اول ممکن است کمی شک برانگیز باشد ساختار پلاستیکی دی جی کنترلر ریلوپ Reloop Touch است که ممکن است دی جی را از خرید آن منصرف کند، با این حال که تمام بدنه دستگاه دی جی Reloop Touch از جنس پلاستیک است اما استحکام و مقاومت خوبی دارد و اگر مراقبت کافی از آن شود می‌توانید اجراهای بسیار هیجان انگیزی را با آن تجربه کنید.

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با نرم افزار Virtual DJ 8 کار می‌کنید و به دنبال یک دی جی کنترلر خوب و سازگار با این نرم افزار هستید پیشنهاد ما به شما این است که اگر یک خروجی بسیار عالی و حرفه‌ای از کار خود می‌خواهید حتما به خرید دی جی کنترلر Reloop Touch نیز فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *