قیمت، مشخصات فنی و خرید اینترنتی انواع دستگاه دی جی و دی جی کنترلر

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-RZX یک دستگاه دی جی ۴ کاناله،دارای ۱۶ عدد پد و سازگار با نرم افزار های Virtual DJ و Traktor می باشد.

37,790,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل XDJ-RX2 یک دستگاه دی جی همه کاره ۲ کاناله که دارای ۱۶ عدد پد میباشد و سازگار با نرم افزار Virtual DJ است

25,295,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-1000 یک دستگاه دی جی ۴ کاناله به همراه نرم افزار Rekordbox DJ و اسکرچ ۸ اینچی می باشد

18,995,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-RX یک دستگاه دی جی ۴ کاناله که با نرم افزار های Virtual DJ , Traktor سازگار و با نرم افزار Rekordbox DJ همراه است.

12,500,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-SX2 یک دستگاه دی جی ۴ کاناله دارای اسکرچ ۵٫۲۱ اینچی و با نرم افزار های Virtual DJ , Traktor سازگار است.

12,499,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-SR2 یک دستگاه دی جی ۴ کاناله که دارای ۱۶ عدد پد و اسکرچ ۵٫۲۱ اینچی می باشد

9,790,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-RR یک دستگاه دی جی دو کاناله به همراه نرم افزار rekordbox dj می باشد

7,800,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-SR یک دستگاه دی جی ۴ کاناله که دارای ۸ عدد ولوم افکت بوده و نرم افزار Serato DJ همراه آن است.

6,700,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-SB3 یک دستگاه دی جی ۲ کاناله دارای ۱۶ عدد پد و سازگار با نرم افزار Virtual DJ Traktor می باشد

4,790,000 تومان

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-RB یک دستگاه دی جی ۲ کاناله به همراه نرم افزار Rekordbox و اسکرچ ۵ اینچی می باشد

4,490,000 تومان

دی جی کنترلر دنون مدل MC4000 یک دستگاه دی جی دو کاناله به همراه نرم افزار Serato DJ می باشد

میدی کنترلر ابلتون Abelton دارای ۶۴ عدد پد و پورت USB

میدی کنترلر ابلتون Abelton دارای ۶۴ عدد پد

میدی کنترلر ابلتون Abelton دارای ۶۴ عدد پد

دی جی کنترلر نومارک مدل Party Mix یک دستگاه دی جی ۲ کاناله دارای هشت عدد پد به همراه کنترلر کننده ی افکت می باشد

دی جی کنترلر نیومارک مدل Mixdeck Pro یک دستگاه دی جب با قابلیت Playback قابل برنامه ریزی می باشد

دی جی کنترلر Akai مدل AFX  یک دستگاه دی جی با ده عدد پد به همراه نرم افزار Serato DJ می باشد

دی جی کنترلر پایونیر مدل XDJ RR یک دستگاه دی جی دارای صفحه نمایش ۷ اینچی رنگی، ۸ عدد پد، اسکرچ ۵.۲ اینچی به همراه نرم افزار rekordbox DJ می باشد

دی جی کنترلر نیتیو مدل Traktor Kontrol S4 MK3 یک دستگاه دی جی چهار کاناله با اسکرچ ۵٫۵ اینچی، دارای ۱۶ عدد پد به همراه نرم افزار Traktor Pro

دی جی کنترلر پایونیر مدل DDJ-XP1 یک دستگاه دی جی به همراه نرم افزار Rekordbox Dj می باشد

دی جی کنترلر تراکتور مدل Kontrol S2 MK3 یک دستگاه دی جی  ۲ کاناله به همراه ۱۶ عدد پد و نرم افزار Traktor Pro می باشد

دی جی کنترلر نیومارک مدل NS6 دستگاه دی جی ۴ کاناله به همراه کراس فیدر قابل تعویض

دی جی کنترلر m-audio مدل TORQ XPONENT یک دستگاه دی جی ۲ کاناله به همراه پورت MIDI

دی جی کنترلر هرکیولس مدل AIR PLUS دستگاه دی جی ۲ کاناله سازگار با نرم افزار Virtual DJ

دی جی کنترلر هرکیولس مدل Console RMX 2 یک دستگاه دی جی ۲ کاناله همراه ۸ عدد پد

دی جی کنترلر ریلوپ مدل Terminal Mix 4 یک دستگاه دی جی ۴ کاناله  سازگار با نرم افزار های Virtual DJ و Traktor

دی جی کنترلر ریلوپ مدل Terminal Mix 8 یک دستگاه دی جی ۴ کاناله همراه با نرم افزار Serato DJ

دی جی کنترلر ریلوپ مدل Mixtour یک دستگاه دی جی ۲ کاناله سازگار با نرم افزار های Virtual و Traktor


دی جی کنترلر(دستگاه دی جی)

دی جی کنترلر نوعی ابزار تخصصی موسیقی است که با ارائه نرم افزار دی جی، جاگ، فیدر، دکمه های مختلف برای تنظیم و... کمک شایانی به دی جی برای مدیریت اجرا و یا میکس موسیقی می کند. ذاتا دی جی کنترلر ها برای تسهیل کردن فرایند کنترل و مدیریت موسیقی به کار گرفته می شوند و از طرفی برای آسان تر شدن مدیریت خود این ابزار از دستگاه هایی مثل لپ تاپ، گوشی هوشمند و... استفاده می شود. اگر بخواهیم نگاهی مختصر به عملکرد دی جی کنترلر داشته باشیم باید گفت که این دستگاه سیگنال های صوتی را به کامپیوتر می فرستد تا دستور نحوه و نوع ترکیب صداها را به نرم افزار ارائه بدهد.

انواع دستگاه دی جی

دستگاه دی جی از نظر قابلیت ها و تجهیزات جانبی، کارت صدا و کانال های خروجی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود. عموما این دستگاه دارای یک کارت صدا با 4 کانال خروجی است. البته اگر قصد انتخاب گزینه های فوق حرفه ای را دارید می توانید سراغ دستگاه دی جی با قابلیت های متنوع دیگر هم بروید تا تجربه بی نظیری از مدیریت موسیقی را داشته باشید. دستگاه های حرفه ای تر پد های مدیریتی بیشتری را ارائه می کنند تا دی جی بتواند جزئیات موسیقی را بیشتر مدیریت و شخصی سازی کند. نوعی دستگاه دی جی هم موجود هست که به صورت مجزا یا اصطلاحا اکسترنال کار می کند که خب زیر مجموعه دستگاه های دی جی قرار میگیرد. این نوع دستگاه عملکردی آزادانه تر را ارائه می دهد اما در کیفیت و قدرت به پای دستگاه های دی جی وابسته به کامپیوتر نمی رسد.

برند های تولید کننده دی جی کنترلر

دی جی کنترلر ها را می توانیم به عنوان ویژه ترین تجهیزات دی جی معرفی کنیم! آزادی عملی که این تجهیزات در کنترل صدا به دی جی ها می دهند، کمتر ابزاری می تواند بدهد. نسخه های حرفه ای دی جی کنترلر ها با پد های متعدد و قابلیت های جانبی قابل توجه، اجازه مدیریت ریز جزئیات موسیقی را به دی جی می دهند و در نهایت موسیقی کم نظیر را دریافت خواهید کرد. طراحی و تولید این تجهیزات با کیفیت بالا از عهده کمتر برندی بر می آید؛ دنون، پاپونیز، ریلوپ، رولند از جمله محدود برندهایی هستند که محصولات با کیفیتی در این زمینه عرضه کرده اند.

رنج قیمتی دستگاه دی جی

دستگاه دی جی بر اساس تعداد کانال ها، قابلیت های جانبی، طراحی، کیفیت عملکرد و... ارزش گذاری می شوند. این دستگاه ها به خاطر کاربرد فراوان و کم نظیری که ارائه می کنند، عمدتا برچسب قیمتی بالایی دارند. با توجه به جدول زیر می توانید ذهنیت مناسبی از ارزش گذاری و رنج قیمتی دستگاه های دی جی داشته باشید.

تهران دی جی مرجع خرید دستگاه دی جی

فروشگاه اینترنتی تهران دی جی به عنوان یکی از برترین مراجع خرید تجهیزات موسیقی دسته بندی غنی از محصولات با کیفیت دستگاه دی جی دارد. شما در تهران دی جی به محصولات متنوعی از برند های مختلف تولید کننده دی جی کنترلر دسترسی دارید و با توجه به اطلاعات درج شده از هر کدام آن ها می توانید به مقایسه محصولات با یکدیگر بپردازید تا در نهایت انتخابی کارآمد و متناسب با نیازهایتان داشته باشید.